PARTICIPANTI-2016

PESTE INELUL GENEALOGIC AL PORUMBELULUI SE VA APLICA UN STICKER FARA SERIE PENTRU A PROTEJA IDENTITATEA PORUMBEILOR IAR PEDIGREE-UL VA FI SIGILAT . DESIGILAREA SE VA EFECTUA IN MOMENTUL INCHEIERII CONCURSURILOR


ANGLIA 


          DUDU SORIN – 8p           


           IORDACHE DANIEL – 6p


           MARIN MIHAI – 8p                


          NICOLAE CIOCAN – 4p


          DOBROVOLSCHI VALERIU & APOSTOL VECESLAV – 6p


          GABARA LIVIU – 4p


          MARIN DANIEL – 7p


          CAMROSE HOUSE SYNDICATE – 6p


          COVASA LIVIU – 6p


  GRECIA


          TEAM PANTELIDIS & RIZEA – 5p


         ZAIMIS CHARALAMPOS – 4p


          MANZIERI NINO – 3p


          KARABOURNIOTIS & TSIATSIARIS – 6p


          DAVID BOBY & TIBI – 3p


          GOUGOUTSAS EVANGELO – 4p


          G & D ASLANIDIS – 4p


          PAOK.GR – 7p


          NTELLAS GIORGOS – 5p


          VASILIS PISLINAS – 5p


          D & A KAGIAS – 8p


           ZAHIOTIS GIANNIS – 4p



     AUSTRIA


          BENJAMIN NEAG – 23p


          NEAG & STEINER – 1p


            ALFRED STEINER – 8p


          TOADER IOAN – 2p


          POPOVICI PAUL – 4p



   GERMANIA


          GAUST GERHARD – 8p



      BELGIA


          TIBICHI FLORIN & ZOON – 2p


          TURBATU CIPRIAN – 2p


          MARIA & CATALIN – 5p



   REPUBLICA MOLDOVA


          DUMITRU GORBATOVSCHI – 3p



   TURCIA


          YUSUF KARAKURT – 6p



    SERBIA


          BOBAN MLADENOVIC – 5p


  SCOTIA


          ALISTAIR HOGG – 4p



    UNGARIA


             TEAM PATRON.RO – 8p



 ROMANIA             CHINA


         SORESCU BOGDAN & HUANG GEO – 6p



     SPANIA


          DERBY CVN – 6p



    ALBANIA


          MARKOS BEQAJ – 2p


          BLEDI QOSE – 1p



      ITALIA


          PRODAN & OLTEANU – 4p


 

  ROMANIA


          STAN ADRIAN – 7p


          CARSTEA SORIN – 5p


          RADULESCU MIHAI – 6p


          NICU CATANA  – 3p


          ION MARIAN – 4p


         LEVIN HAUS O.L.R. – 6p


          OLTENIA GOLDEN TROPHY O.L.R. – 7p


          PIGEONS FREEDOM – 2p


          TEAM SC & MM & RF – 7p


          MARCU ROBERT – 4p


          OPRESCU VASILE – 2p


          UNGUREANU CODRUT – 4p


          BALAN MARIUS – 2p


          NEACSU VLAD & DAVID – 4p


          BANU FLORIN & ONUT – 4p


          CIUCA & BADECI – 15p


          TRICA MARIAN & ILIUTA – 5p


          FERMA ENACHE – 3p


          TEAM DRACULA – 6p


          TEAM ROMANIA – 4p


          POPA AUGUSTIN – 1p


          KASKADORU O.L.R. – 6p


          ORIZONT O.L.R. – 4p


          GHIDAN MOISE – 5p


          VIOREL STETCO – 7p


          ROMANIA GOLDEN PIGEONS – 6p


          VLAD MIHAI – 5p


          BUCOVINA OLR – 18 p


          COSTEL VODA – 3p


          ROMANIA GRAND PRIX OLR – 5p


          FAMILIA AFRASINEI – 10p


           TEAM PREDA & SERBAN & NECULAESCU – 6p


          POPA IRINEL – 8p


          PREDA LUCIAN – 2p


          BALICA RAZVAN – 5p


          CALINCIUC ROBERT – 1p


          CONSTANTINESCU VIOREL – 4p


           CORABIA FCI OLR – 5p


          MARIN ANDREI – 4p


          TRIF VIOREL – 10p


           NINI SANDU – 5 p


          AS RACING OLR – 4p


          BEBE & JHONNY – 5p


          VLADOIU IONUT – 5p


          FRATII GEORGESCU – 2p


          IVASCU ADRIAN – 2p


          BAICUSI SILVIU – 2p


          MICU RAZVAN – 4p


          DOGARU MARIAN – 2p


          ALIFIE & SASHA – 2p


          FRATII BLASS – 2p


          MIHAI LOFT RACE – 5p


          VIOREL NITU – 11p


          TRANSILVANIA OLR – 3p


          MATEI ANDREAS – 2p


          TEAM SEBI & ADE – 4p


          DUMITRACHE NICOLAE – 5p


          MIHNEA & DAVID – 2p


          O L R  PIGEONS – 3p


          VETULEASA & SIMIONOIU – 4p


          BACALU DANUT – 5p


          BREBEANU FLORIAN – 3p


          BRENCIU ADRIAN – 3p


          SIMION EMIL & STELIAN DUMITRAN – 5p


          ILIESCU ALUNELU – 2p


          SIDOR ALEXANDRU – 2p