PARTICIPANTI – 2017 –

 

LISTA START – 2017 – click here !!

 

         GRECIA

DERBY HALKIDIKI  O.L.R.            6p.

TEAM PANTELIDIS & RIZEA          6p.

MANZIERI NINO         6p.

IONESCU NICO         6p.

BANULESCU COSMIN        3p.

DAVID TIBI & BOBY          3p.

SPIROU KOSTAS        6p.

NITA DANIEL          6p.

DUMITRACHE IONEL          6p.

       ALBANIA

ARTUR MONE         3p.

ARIAN GJINAJ         5p.

       SCOTIA

ALISTAIR HOGG        6p. 

TEAM CASTELVIEW         6p.

 

          BELGIA

STEFAN & DAVID & DANY          6p.

 

       TURCIA

KARAKURT PIGEONS & AHMET GÜLOĞLU          6p.

KARAKURT PIGEONS          19p.

FERHAT GULEZ          6p.

      AUSTRIA

BENIAMIN NEAG          8p.

ALFRED STEINER         6p.

 

      GERMANIA

GAUST GERHARD         7p.

TOMMY DASCHIEVICI         6p.

HARALD KASPER & PETRICA GASPAR        8p.

 

       ANGLIA

DUDU SORIN         6p.

Jeffrey & Carys Cranston       6p.

IORDACHE DANIEL        6p.

VALERIU DOBROVOSCHI          13p.

CIOCAN NICOLAE        6p.

IONUT NICA      6p.

NITU VIOREL         6p.

LAURENTIU POSTELNICU      6p.

MARIN MIHAI          6p.

DIMA BATRINAC          2p.

TEAM SPRANCEANA         6p

STETCO VIOREL          3p.

ELYSEI          3p.

 

 

      REP. MOLDOVA

PALITU VICTOR         6p.

MOTRIA CRISTIAN         14p.

MOTRIA V. & ROGOJINA O.         2p.

PALITU V. & MOTRIA C.         12p.

PRIMSTAR O.L.R         6p.

CIOBANU IURIE         6p.

VLAD CHIRTOACA & VITALIE       6p.

VITALIE COSTIN          6p.

GORBATOVSCHI & MOTRIA        6p.

GORBATOVSCHI & PATRASCU          6p.

GLIGOR CALIN         3p.

        SPANIA

DERBY C.V.N.         3p.

MURGU IONEL      6p.

MOCANU IONUT         3p.

TIBI          1p.

 

          ITALIA

FRATII LUPU & OLAROIU         9p.

          BULGARIA

NOVA ZAGORA O.L.R.         6p.

 

 ROMANIA

FAM. LAZAR PANOCA         6p.

CIUCA & BADECI         6p.

CHEPTEA CLAUDIU         9 p.

CATANA NICU        5p.

MIHAI LOFT RACE         4p.

PETRE ALEX         6p.

NICOARA MIHAI         6p.

TEAM O.L.R.        7p.

SERBAN & CROITORU & SOCRATE         6p.

MIRAUTA DANIEL          6p.

STOICESCU MARIUS & ERIK         1p.

NINI SANDU         6.

BRATUCU CRISTI         1 TEAM

HATMANU ALEX          6p.

STAN ADRIAN          3 p.

TEAM S.C. & M.M.          2p.

POPA AUGUSTIN           2p.

UNGUREANU AURAS         6p.

PALIU CATALIN         1p.

ROMANIAN BREEDIN STATION         6p.

UNUREANU CODRUT          6p.

CARSTEA SORIN         6p.

BALICA RAZVAN         10p.

FAMILIA AFRASINEI          4p.

TEAM myloft.ro         6p.

CAJVANA  OLR        6p.

LEVIN HAUS OLR        6p.

NITA ROMEO      3p.

IVASCU ADRIAN         3p.

DALLES BUCSANI OLR        2p.

TRANSILVANIA OLR        4p.

FERMA ENACHE         3p.

ALFY & SASHA          2p.

ION MARIAN          4p.

BEBE & CATA          3p.

FLORIN DERBY CORABIA          6p.

DRAGOMIR ROBERT         6p.

DEHELEAN MIRCEA          6p.

DOBRE RAZVAN         8p.

FRATII GEORGESCU      2p.

MICU DUMITRU          6p.

RENGHEA FLORIN          11p.

ILIESCU ALUNELU         2p.

BREBEANU FLORIN        4p.

AS RACING OLR        6p.

TRICA MARIAN & ILIUTA          2p.

VLAD MIHAI         2p.

BADICEANU & IONUT         3p.

TEAM PREDA & SERBAN & NECULAESCU        6p.